KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292087
nr 1629 2087
Mona Gullstrand
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, fåglar, yttermått inklusive ram: 80x60cm
Mona Gullstrand, svensk konstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:26:35
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer